przed nami
za nami

6.03.2009 Warsztaty Akordeonowe

6 marca 2009 r. w Akademii Muzycznej w Katowicach odbędą się coroczne warsztaty akordeonowe przeznaczone dla uczniów trzech ostatnich klas szkół muzycznych II stopnia. Warsztaty organizowane są z myślą o tych, którzy w najbliższej przyszłości zamierzają studiować akordeon na wyższych uczelniach w Polsce. Zaproszenie skierowane jest także do uczniów, którzy przygotowują się do konkursów akordeonowych. Zajęcia będą okazją do rozwinięcia swoich umiejętności i poznania metod pracy nauczycieli akademickich. Dla nauczycieli będą szansą do wymiany doświadczeń oraz poszerzenia swojej wiedzy z zakresu metodyki nauczania.

Zajęcia prowadzić będą pracownicy Katedry Akordeonu Akademii Muzycznej w Katowicach:
  • prof. Joachim Pichura
  • dr hab. Marek Andrysek prof. AM
  • as. Piotr Chołołowicz
  • as. Daniel Lis
Zgłoszenia do udziału w warsztatach prosimy przysyłać do 20 lutego 2009 z dopiskiem "Warsztaty akordeonowe" na adres:

Katedra Akordeonu
Akademia Muzyczna im. K.Szymanowskiego
ul. Wojewódzka 33

lub pocztą elektroniczną na adres j.pichura@am.katowice.pl

Pobierz zgłoszenie do udziału w warsztatach.doc

Informacje i kontakt: Daniel Lis tel. 609 610375